Shaq: Ne potrebujete Georga, Kawhi edina zvezda

Liga NBA 22. Okt 202019:28 > 19:32
Getty Images/Ethan Miller

Nekdanji zvezdnik Lige NBA, danes pa analitik Shaquille O'Neal verjame, da bi se morali Los Angeles Clippersi pred začetkom nove sezone odpovedati uslugam Paula Georga.

Harry How/Getty Images

Legedarni center Shaquille O’Neal je prepričan, da bi moral biti Kawhi Leonard edini zaščitni znak franšize iz Kalifornije.

Clippersi se morajo rešiti nekega igralca. Mislim na Paula Georga. Klub lahko zanj dobi dva zelo dobra igralca,” meni O’Neal in dodaja: “Kawhi mora postati edini vodja ekipe. Ne želim, da Leonard z nekom deli položaj liderja. V Toronu je bila glavni človek, vsi v klubu so to vedeli.”

LA Clippersi so v prvem krogu končnice izločili Luko Dončića in Dallas, v drugem pa doživeli grenko razočaranje proti Denverju, čeprav so v seriji že vodili s 3:1.