Ali je konec? Miami odpustil Chrisa Bosha!

Liga NBA 5. Jul 20171:33 > 1:36
Mike Ehrmann, Getty Images Sport

Miamijev veteran Chris Bosh je zaradi zdravstvenih težav po vsej verjetnosti že končal kariero.

Miami je prekinil pogodbo in sodelovanje z dvakratnim prvakov lige NBA, ki je k vročici prišel kot velika okrepitev in je hkrati predstavljal tudi veliko trojico Miamija.

Miami je s potezo osvobodil 52 milijonov dolarjev, kolikor bi Bosh prejel v naslednjih dveh sezonah. Po pravilih lige klub lahko prekine pogodo z igralcem zaradi zdravstvenih težav.

Uradne potrditve s strani igralca o končanju profesionalne kariere zaenkrat še ni prišlo.

33-letni krilni center je osvojil dva šampionska prstana z Miamijem. V sezoni, ki se je pred slabim mescom končala pa sploh ni zaigral niti ene tekme.

Ta novica je lahko vsekakor dobra za našega Gorana Dragića, ki bo tako zagotovo dobil kakšno novo moč v svoji ekipi.

Elsa, Getty Images Sport

Miami je tudi potrdil, da številka 1 odhaja v pokoj, tako kot tudi verjetno Chris Bosh.

Bosh je z reprezentanco osvojil tudi olimpijsko zlato leta 2008 v Pekingu in bron na SP-ju 2006.

Po pričakovani odločitvi kluba s Floride, se je oglasil tudi njegov prijatelj LeBron James in mu namenil nekaj besed.