Pistonsi so se zahvalili Udrihu

Liga NBA 15. Okt 20179:31 > 9:43
Getty Images

Beno Udrih je znova ostal brez kluba. Tokrat so se mu zahvalili pri Detroitu, ki nanj v prihajajoči sezoni ne računa več. Udrih je tako tik pred začetkom sezone ostal brez kluba v ligi NBA.

Beno Udrih je ostal brez kluba, pri Detroitu so se namreč odločili, da slovenskega košarkarja v prihajajoči sezoni ne bodo resno računali. Potem, ko je v lanski sezoni pokazal, da bi lahko bil dober predvsem s klopi, so se pri Pistonsih odločili drugače.

Na nobeni od pripravljalnih tekem ni dobil priložnosti in nekako je bilo v zraku, da bi se lahko kaj podobnega zgodilo in naposled se je res. Detroit si v svoje vrste želi pripeljati še kakšnega prostega igralca.

Udrih pa je tako pred zelo težko nalogo, saj si more v dveh dneh poisktai nov klub, če si še naprej želi nastopati v ligi NBA, ki že kmalu odpira vrata nove sezone.

Pistonsi so bili že osmi delodajalec Udriha po San Antoniu, Sacramentu, Milkwaukeju, Orlandu, New Yorku, Memphisu in Miamiju.