Kriza v Clevelandu: Love zlomil roko

Liga NBA 31. Jan 20189:31 > 9:33
Jonathan Daniel, Getty Images Sport

Krilni center moštva Cleveland Cavaliers Kevin Love si je na tekmi proti Detroitu zlomil roko in bo odsoten vsaj dva meseca, so sporočili iz kluba.

Podprvaki lige NBA so včeraj izgubili tekmo proti Detroitu, skupno njihovo dvajsteto v sezoni, obenem pa vsaj za dva meseca izgubili tudi standardnega člana prve peterke Kevina Lova, ki si je na tekmi zlomil roko.

“Enostavno nimamo sreče. Z vsem, kar se nam je dogajalo v zadnjem času, zdaj moramo ugotoviti, kako bomo igrali vsak večer in ne izmučimo igralcev. To se nam ne bi smelo zgoditi. Kevin bo odsoten vsaj dva meseca, težko nam je,” je dejal LeBron James po koncu tekme.

Kevin Love je že imel težave s to roko, saj si jo je prvič zlomil že leta 2009. Prejšnjo sezono je Love zaradi poškodbe  in operacije kolena prav tako izpustil ta del sezone.

Cleveland Cavaliers so na zadnjih 16 tekmah izgubili kar enajstkrat.