Minnesota postala tretji klub letos za Derricka Rosa

Liga NBA 8. Mar 201816:54 > 16:58
Rob Carr, Getty Images Sport

Nekdanji MVP lige NBA Derrick Rose je našel še tretji klub v letošnji sezoni. Potem, ko je sezono začel pri Clevelandu je sedaj do konca sezone podpisal pogodbo z Minnesoto Timberwolves.

Nekdanji MVP lige NBA Derrick Rose je našel nov klub. Odslej bo nastopal za Minnesoto Timberwolves s katerimi je podpisal pogodbo do konca letošnje sezone.

To bo že njegov tretji klub v letošnji sezoni, potem, ko so ga na začetku sezone še pestile poškodbe je za Cleveland Cavalierse odigral 16. tekem, potem je sledil “trade” v Utah, ki pa se je kasneje odrekel njegovim uslugam in je Rose tako postal prost igralec, ki pa ga je sedaj v svoje vrste zvabila Minnesota.

Novico o njegovem novem klubu je sporočil dobro obveščeni novinar ESPNja Adrian Wojnarowski.