Jordan na poti, da postane soigralec Luke Dončića!

Liga NBA 30. Jun 20181:08 > 1:27
Andy Lyons, Getty Images Sport

Center Los Angeles Clippersov DeAndre Jordan je zavrnil podpis nove pogodbe vredne 24,1 milijonov dolarjev, vendar se je rajši odločil, da postane prost igralec. Zanj naj bi se že pred časom resno zagrel Dallas, katerega član je sedaj tudi naš Luka Dončić.

Kot poroča dobro obveščeni novinar ESPN Adrian Wojnarowski bo center kmalu začel pogover z Dallas Mavericksi, ki si ga želijo v svojih vrstah in očitno sestavljo dokaj močno ekipo .

Ne dolgo nazaj je nekaj podobnega storil tudi LeBron James, ki je zavrnil novo pogodbo s strani Clevelanda, le ta je bila vredna 35,6 milijona dolarjev. Prihodnost obeh je tako zaenkrat še neznana.

Klub iz Texasa je za DeAndreja Jordana pokazal veliko zanimanje že pred tremi leti, ko je bil košarkar prav tako prost, a se je takrat raje vrnil v Clipperse, nekaj podobnega je možno tudi letos.

Dallas je tokrat v svoji nameri še bolj odločen, saj sestavlja ekipo, ki bi v naslednjih sezona posegla zelo visoko tudi z Luko Dončičem na čelu.