Leonard se seli v Toronto, v nasprotno smer DeRozan

Liga NBA 18. Jul 201810:30 > 10:31
Ronald Cortes, Getty Images Sport

Spursi in Raptorsi so se dogovorili za zvezdniško menjavo, ki je poskrbela, da se Kawhi Leonard seli v Kanado, DeMar DeRozan pa bo oblekel dres San Antonia.

Ameriški mediji so več tedno špekulirali o tem, kje naj bi Leonard nadaljeval svojo kariero, saga pa je zdaj končno dobila epilog. ESPN je že v sredo popoldne poročal, da se obeta menjava s Torontom, to pa sta zdaj potrdila tudi kluba. Kawhi Leonard bo kariero tako nadaljeval v Kanadi, DeMar DeRozan pa je postal novi zvezdnik San Antonia.

Oba košarkarja sta bila v zadnjem času nezadovoljna s potezami svojih klubov, Leonard pa je že pred časom dejal, da želi po koncu naslednje sezone kot prosti igralec podpisati pogodbo z LA Lakersi.Tudi DeRozan, ki ima sicer še triletno pogodbo, je bil nezadovoljen z odločitvami zdaj že nekdanjega delodajalca.