Olajšanje za Dragića – Butler ni več želja Miamija?

Liga NBA 19. Okt 201818:00 > 18:09
Getty Images

Predsednik Miamija Pat Riley je obiskal svoje košarkarje in jim sporočil, da se je lov na Jimmyja Butlerja zaključil. V kombinacijah za menjavo je bil omenjen tudi Goran Dragić, ki si lahko oddahne.

Pat Riley se je košarkarjem tudi opravičil za negotovost v preteklih tednih, ko je bil Miami po mnenju vseh ameriških medijev prvi favorit za ulov superzvezdnika Jimmyja Butlerja, sicer člana Minnesote. V pogovorih se je omenjalo ogromno igralcev Miamija, do menjave pa kot kaže na koncu ne bo prišlo. V eni izmed kombinacij je bil tudi Goran Dragić, predsednik Miamija pa se je bil v zadnji ponudbi pripravljen odreči Joshu Richardsonu, Dionu Waitersu in prvemu izboru nabora.

Minnesota naj bi sicer najprej ponudbo sprejela, nato pa zahtevala še več. To je Rileyja tako razjezilo, da je nadaljne pogovore zaenkrat prekinil.

Viri blizu kluba so sicer prepričani, da bo Minnesota poklicala v Miami, kar pomeni, da bi se lahko v kratkem začeli novi pogovori.