Vse o obračunu Dragić vs. Dončić na Sportklubu!

Liga NBA 28. Mar 201911:21 > 11:28

Še manj kot 12 ur nas loči do prvega obračuna Gorana Dragića in Luke Dončića v Ligi NBA. Srečanje si v noči na petek ob 00:30 oglejte v živo na SK 1, na našem Facebook profilu oziroma malce nižje pa si oglejte zelo zanimivo debato iz Hervisove trgovine v Ljubljani.

V Miamiju bo nocoj odmevalo “Kdor ne skače, ni Sloven’c”. Zgodovinski obračun Gorana Dragića in Luke Dončića si bo na Floridi v živo ogledalo prek 1000 slovenskih navijačev, ki bodo poskrbeli, da se bosta najboljša slovenska košarkarja počutila kot doma. Vsi preostali pa vabljeni, da si zgodovinski obračun med Miamijem in Dallasom v noči na petek ob 00:30 v živo ogledate na SK 1.

Pred slovenskim vrhuncem sezone v ligi NBA smo na Sportklubu pripravili poglobljeno analizo tekme na našem Facebook profilu in ostalih družbenih omrežjih. Naša komentatorja Luka Štucin in Tilen Lamut sta v Hervisovi trgovini gostila nekdanjega NBA-jevca Primoža Brezca, s katerim so se dotaknili prav vsake podrobnosti povezane z obračunom Dragića in Dončića, hkrati pa so v sodelovanju s Hervis Sports Slovenija oznanili tudi začetek velike nagradne igre.

sportklub