Klay izven terena 9-10 mesecev: Kako naprej?

Liga NBA 14. Jun 201916:20 > 16:21
Getty Images/Lachlan Cunningham

Branilec Golden Stata Klay Thompson je želel s klubom podpisati maksimalno pogodbo, vendar je situacija s poškodbo njegovega kolena sedaj vse skupaj spremenila.

Klay Thompson si je na šesti tekmi finala lige NBA poškodoval levo koleno. Po vsej verjetnosti gre za strgano križno vez v levem kolenu, kar pomenil, da bo moral počivati približno 9-10 mesecev.

Thompson bo konec meseca postal tudi prost igralec, kar pomeni, da si bo zelo težko našel novega delodajalca, saj je jasno, da bo izpustil večji del naslednje sezone.

Hkrati pa se je v težavah znašel tudi Golden State. Na zadnjih dveh tekmah sta se namreč hudo poškodovala dva zelo pomembna člena podprvakov. V naslednji sezoni bodo Warriorsi morali kar konkretno spremeniti in prevetriti svojo ekipo. Kar pa jim bo predstavljalo velike težave v boju za naslov prvaka.

Ob koncu sezone, ki se je danes komaj končala se je v zraku pojavilo ogromno vprašanj.