Thompson kljub poškodbi podaljšal z Warriorsi

Liga NBA 11. Jul 201911:47 > 11:54
Ezra Shaw/Getty Images

Klay Thompson je kljub zelo težki poškodbi ob oncu sezone, ki je za nami podaljšal pogodbo z Golden State Warriorsi.

Podprvaki lige NBA, Golden State Warriorsi so danes objavili novico, da so podaljšali pogodbo z zelo pomembnim členom ekipe Klayom Thompsonom. Zaradi politike kluba pa informacij o dolžini in vrednosti pogodbe ni objavljenih.

V zadnjem obdobju je bilo veliko vprašanja ali bo Thompson podaljšal pogodbo z bojevniki ali ne, predvsem zaradi poškodbe, ki jo je staknil na zadnji tekmi finala proti Torontu, ko si je strgal kolenske vezi. Na začetku julija je Thompson že prestal operacijo.

Eden izmed pomembnejših členov ekipe pri zadnjih uspehih naj bi bil odsoten do marca prihodnje leto, kar pomeni, da bo izpustil dobršen del sezone. V tem obdobju bo glavno breme nosil predvsem Steph Curry pomagala pa mu bosta Draymond Green ter novinec D’Angelo Russell.

V sezoni, ki je za nami je Thompson v povprečju beležil 21,5 točke, 3,8 skoka in 2,4 podaje na tekmo, na parketu pa je ponavadi preživel 34 minut.