Dragić odčital lekcijo Brooklynu in slavil v gosteh

Liga NBA 2. Dec 20190:06 > 0:07
Goran Dragić. Foto: Getty Images/Sarah Stier

Košarkarji Miamija so v gosteh na krilih fenomenalnega Gorana Dragića slavili proti Brooklynu s 109:106, čeprav so le štiri minute pred koncem tekme zaostajali s 95:103.

Gostje iz Floride so tokrat v izdihljajih tekme uspeli zrežirati delni rezultat 14:3 in tako prišli do svoje 14. zmage v sezoni, v kateri so doživeli tudi pet porazov, kar jih trenutno uvršča na tretje mesto vzhodne konference v ligi NBA.

Ponovno je bil odličen neuničljivi Goran Dragić, ki je dosegel 24 točk (9/18 iz igre, 3/6 za tri, 3/4 prosti meti), dodal pa še dva skoak in šest asistenc v le 31 minutah igre. Njegov prvi pomočnik je bil Jimmy Butler, ki je dosegel 20 točk, Bam Adebayo jih je dodal 17, zabeležil pa še 16 skokov.

Pri Netsih je 29 točk dosegel Spencer Dinwiddie, 25 pa Joe Harris.