Šampionski ekipa!? LeBron si želi nekdanjega zmaja!

Liga NBA 22. Dec 20199:17 > 9:21
Ezra Shaw, Getty Images Sport

Nekdanji košarkar Olimpije Davis Bertans bi lahko kmalu zapustil Washington in se preselil k enemu izmed glavnih favoritov za naslov, ekipo Los Angeles Lakersov.

Patrick Smith, Getty Images Sport

Ameriški mediji poročajo, da so Los Angeles Lakersi pokazali zanimanje za košarkarja Washintona Davisa Bertansa. Največji pobudnik tega pa naj bi bil LeBron James, ki je od kluba zahteval, da pripelje odličnega strelca od daleč.

28-letni Latvijec je bil leta 2011 izbran na draftu kot 42. izbor. Med leti 2010 in 2012 je bil tudi član Olimpije. Od leta 2016 dalje pa je Bertans nosil dres San Antonia, na začetku letošnje sezone pa se je preselil v Washigton.

Bertans v letošnji sezoni v povprečju dosega 15.4 točke ter zbere 4.9 skoka in 1.7 podaje na tekmo.

Končni rok za zamenjavo igralcev v ligi NBA je 6. februar 2020.