Hardnov trojni dvojček ni prekinil niza porazov

Liga NBA 8. Mar 20201:27 > 1:43
Takashi Aoyama/Getty Images

Houston Rockets so doživeli tretji zaporedni poraz, potem ko so jih Charlotte Hornets doma premagali s 108:99. Gostom ni pomagal niti trojni dvojček Jamesa Hardna.

Rakete je drago stal prvi polčas, zlasti druga četrtina, v kateri so Hornets slavili 30:17. Houston se je boril za vrnitev v izenačeno tekmo, a so najbližje prišli na šest točk zaostanka. Domači so preživeli vse nalete in slavili.

Pri sršenih je bil najbolje razpoložen Terry Rozier s 24 točkami in 6 asistencami, Devonte’ Graham je zbral točko manj, P. J. Washington pa je tekmo končal z 22 točkami. Pri Rockets je James Harden dosegel 30 točk, 14 asistenc in 10 skokov, a imel hkrati mizeren met iz igre 8/22.

Charlotte je na vzhodu deseti z bilanco 22-41, ima pa šest zmag manj od osmouvrščenega Orlanda. Houston je na zahodu peti z razmerjem 39-23, ima zmago manj od četrtega Utaha.