Garnett: Lastniki Minnesote? Je***e kače!

Liga NBA 8. Apr 202019:49 > 19:52
Mike Ehrmann/Getty Images

Kevin Garnett je vsekakor najboljši igralec Minnesote Timberwolvesov v zgodovini te franšize, a do omenjenega kluba ne čuti prav nobene navezanosti. Razlog za to je slab odnos s trenutnim vodstvom.

Garnett je pred kratkim postal član Hiše slavnih, kamor je vstopil v družbi nekdanjega velikega tekmeca Tima Duncana in pokojnega Kobeja Bryanta.

V spomin nanj so pri Minnesoti pripravili vse potrebno, da upokojijo njegov dres s številko 21, Garnetta pa to zelo jezi.

Trenutni lastni Glen Taylor ve, kje sem, a njegove ponudbe v nobenem primeru ne bom sprejel, ker vem, da ne bo iskrena. Hudo mi je samo zaradi navijačev. Z Glenom sva imela sklenjen dogovor pred smrtjo nekdanjega predsednika Flipa Saundersa. Ko je Flip umrl, je propadel tudi najin dogovor. Tega mu ne morem oprostiti. Mislil sem, da je poštenjak in pošten poslovnež,” je izjavil Kevin Garnett in dodal:

Na leta v Minneapolisu me bodo vedno vezali lepi spomini, a s trenutnimi lastniki ne želim imeti opravka. Minnesoto nosim v srcu, a mi ne pade niti na kraj pameti, da bo sodeloval z j****im kačami.

Po dogovoru, ki ga Glen Taylor ni spoštoval, bi se moral Garnett še pred koncem igralske kariere vrniti v Minnesoto v igralski vlogi ter po upokojitvi postati eden izmed manjših lastnikov franšize.

Garnett je za Wolvese igral kar 13 let. V svoji karieri je šest sezon igral še v Bostonu, kjer je leta 2008 osvojil šampionski prstan, med letoma 2013 in 2015 pa nosil še dres Brooklyna.