LBJ in Wade največja skopuha, Dragić plačal največkrat

Liga NBA 24. Apr 20200:35 > 0:37
Rob Carr/Getty Images

Izkušeni košarkar Udonis Haslem je od leta 2003 član Miamija in je v tem času v klubu iz Floride sodeloval s številnimi igralci, tudi največji zvezdniki Lige NBA.

Med vsemi zvezdniki brez dvoma izstopajo LeBrona James, Shaquille O’Neal, Dwyane Wade in Chris Bosh. Udonis Haslem je še posebej izpostavil Jamesa in Wada.

LeBron in Wade sta bila najbolj skopuška igralca, s katerima sem igral. Morate vedeti, ti fantje niso plačali ničesar od svojega 12 leta. Ko pride čas, da je potrebno nekaj plačati, se ozirata okoli sebe, kot da se govori v nekem tujem jeziku. Da bi James ali Wade plačala večerjo, ste morali z njima igrati igro s kreditnimi karticami,” je dejal Haslem in izpostavil Gorana Dragića: “Ekipo je največkrat častil Goran Dragić.”

Krilni košarkar je pojasnil, da so vsi igralci ob koncu večerje svoje bančne kartice dali v boben ali torbo, nato pa je natakar eno izvlekel. V kolikor je imel “srečo” eden od novincev, je strošek lahko resno ogrozil njegov mesečni proračun.

Haslem je član ekipe iz Floride od leta 2003 in je z Miamijem osvojil tri naslove prvaka Lige NBA.