"Double-double" Harrisa, trojka Simmonsa, zmaga 76ers

Liga NBA 24. Jul 202023:49 > 25. Jul 2020 1:07
Getty Images Sport, Mitchell Leff

Philadelphia 76ers so v pripravljalni tekmi pred nadaljevanjem lige NBA z 90:83 premagali Memphis Grizzlies.

Phila je odlično začela tekmo in si do polčasa nabrala ogromnih 26 točk razlike. V tretji četrtini so grizliji odgovorili in prepolovili zaostanek ter naredili tekmo spet nekoliko bolj zanimivo, a ne tudi izenačeno.

V ekipi Sixers je Tobias Harris zbral 15 točk in 10 skokov, Joel Embiid je dosegel 10 točk, Ben Simmons pa 9 in vpisal celo eno zadeto trojko, čeprav v tem segmentu igre nikoli ni ravno blestel.

Pri Memphisu se je Jonas Valančiunas ustavil pri 20 točkah in 11 skokih, Kyle Anderson je zabeležil 14 točk, Jaren Jackson pa 13.

Oklahoma je v še eni nočni tekmi s 98:84 premagala Boston Celtics. Ekipi Thunder je pri zmagi močno pomagalo deset zadetih trojk

Razen kratkega vodstva keltov na začetku je Oklahoma celo tekmo držala prednost. Steven Adams je pri zmagovalcih dosegel 17 točk in 7 skokov, pri Bostonu je mejo 10 točk edini presegel Enes Kanter (11 točk), ki je nabral še 10 skokov.

Naj spomnimo, najmočnejša košarkarska liga se nadaljuje 31. julija.