Dva izključena, Giannisovih 35, Bucks gladko do 2-1

Liga NBA 22. Avg 202021:44 > 21:45
Getty images/Mike Ehrmann

Košarkarji Milwaukeeja so Orlando v tretji tekmi končnice lige NBA premgali s 121:107 in tako v seriji povedli z 2-1. Zmagovalec "pade" na Miami Heat oziroma Indiano Pacers.

Po uvodnem porazu v seriji se je očitno četa Mikea Budenholzerja streznila in začela igrati šampionsko košarko. “Jelenčki” so na začetku drugega polčasa vodili že za 34 točk, srečanje pa je poleg enostranskega rezultata skozi večji del tekme, obeležila tudi obojestranska izključitev Marvina Williamsa in Jamesa Ennisa po pretepu v 2. četrtini.

V ekipi Milwaukeeja je s 35 točkami blestel Giannis Antetokounmpo. Grk je dodal še 11 skokov in 7 asistenc. Za Magic je Nikola Vučević zbral 20 točk, najbolj pa se je izkazal D. J. Augustin s 24 točkami.

Četrta tekma serije je na sporedu v ponedeljek ob 19.30 uri.