Denver do zmage, Čančar odigral štiri minute

Košarka 20. Jan 202110:29 0 komentarjev
Mike Ehrmann/Getty Images

Denver je v noči na sredo v Ligi NBA s 119:101 premagal Oklahomo in prišel do sedme zmage v tej sezoni. Na parket je stopil tudi Vlatko Čančar, ki je odigral štiri minute in v statistiko vpisal dva zgrešena meta, dva skoka in eno ukradeno žogo.

Denver je s sedmimi zmagami in sedmimi porazi na sredini lestvice Zahoda. Glavni junak zmage je bil vnovič Nikola Jokić, ki je vpisal 27 točk in 12 skokov. Dobro so igrali še Monte Morris (22 točk), Paul Millsap (21 točk in 12 skokov) ter Gary Harris (20 točk). Pri Oklahomi je 20 točk vpisal Luguentz Dort.

Denver je tekmo odločil v drugi in tretji četrtini, ki ju je dobil za 13 in 10 točk. Gostitelji so bili na koncu boljši predvsem v skoki, ki so ga dobili z 58:41.

V noči na sredo je do zmage prišel še Utah, ki je s 118:102 premagal New Orleans in se z 10. zmago v sezoni prebil na drugi mesto v ligi. Vodilna ekipa je še vedno LA Lakers.

Po večeru počitka bosta v noči na četrteku znova na delu Luka Dončić  z Dallasom in Goran Dragić z Miamijem. Dallas čaka gostovanje v Indianapolisu, Miami pa pri Torontu.