Dončić po zmagi: Navijači so nam dali dodatno energijo

Košarka 9. Feb 202112:42 0 komentarjev
Luka Dončić
John McCoy/Getty Images

Košarkarji Dallasa so v noči na torek v ligi NBA prišli do druge zaporedne zmage. Tokrat so s 127:122 premagali Minnesoto, Luka Dončić pa je tekmo končal s 26 točkami.

Na zadnjih tekmah nekoliko drugače razporejamo moje minute. Menim, da sem zaradi tega bolj svež ob koncu tekme. Zame je to dobro,” je po tekmi dejal 21-letni Ljubljančan.

Dallas je imel tekmo ves čas pod nadzorom, v zadnji četrtini pa je sledil nepričakovan padec, ko se je Minnesota povsem vrnila v igro. Luka o tem delu igre ni želel preveč razpredati: “V zadnji četrtini so imeli dober niz. Mi smo storili vse, da zmagamo. Kaj drugega niti ni pomembno.

Mavse je ob pomembni zmagi razveselil še povratek navijačev, ki so se lahko vrnili v omejenem številu. Tudi to je bilo pomembno v finišu tekme, ko se je Dallas boril za zmago. “Odlično je. Komaj smo čakali na navijače v dvorani. Upam, da jih bo kmalu še več. Dali so nam energijo, tudi če jih je bilo malo,” je še dodal Luka Dončić.