Harden bo znova združil moči z Durantom

Liga NBA 14. Jan 20219:16 > 9:23 0 komentarjev
Mike Ehrmann/Getty Images

James Harden bo kariero nadaljeval pri Brooklynu, kjer bo združil moči s Kyriejem Irvingom in Kevinom Durantom.

V Houstonu so se po lanski sezoni zgodile številne spremembe. Zamenjalo se je vodstvo kluba, odšel je dolgoletni trener Mike D’Antoni kot tudi Russell Westbrook, kot zadnji pa je klub zapustil James Harden. Eden od najboljših strelcev v Ligi NBA je v torek tudi javno izrazil svojo nezadovoljstvo, ko je dejal, da ekipa “preprosto ni dovolj dobra”.

Kot poročajo ameriški mediji, se je Hardnu želja po zamenjavi okolja vendarle uresničila, saj bo v prihodnje znova združil moči s Kevinom Durantom (skupaj sta igrala pri Oklahomi), pri Brooklynu pa bo sodeloval tudi s Kyriejem Irvingom.

Harden je osemkrat nastopil na tekmi vseh zvezd, v zadnjih treh letih je bil najboljši strelec Lige NBA, od Houstona pa se poslavlja s povprečjem 29,6 točke na tekmo.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!