James boljši od Antetokounmpa, Lakersi boljši od Bucksov

Liga NBA 22. Jan 20218:21 0 komentarjev
LeBron James Giannis Antetokounmpo
USA TODAY Sports

Los Angeles Lakers so bili v derbiju večera v Ligi NBA s 113:106 boljši od Milwaukee Bucks. LeBron James je s 34 točkami zasenčil Giannisa Antetokounmpa, ki je dosegel 25 točk.

Potem ko je bil izid v prvem polčasu večkrat izenačen, so LA Lakers na odmor odšli s prednostjo šestih točk (63:57). Jezerniki so vodili tudi ves drugi polčas, sedem minut pred koncem so povedli z 98:87, vendar se je Milwaukke znova uspel povsem približati na dve točki zaostanka. Prvaki so imeli pripravljen odgovor tudi na zadnji juriš domačih in v zaključku prišli do zmage s 113:106.

LeBron James je dosegel 34 točk, osem podaj in šest skokov. James je za tri metal 6/10, , Lakersi skupaj pa odličnih 19/37. Anthony Davis je dodal 18 točk, devet skokov in šest podaj.

Pri domačih je s 25 točkami in 12 skoki prednjačil prvi zvezdnik Giannis Antetokounmpo, Jrue Holiday je dodal 22 točk, Khris Middleton pa 20.

Utah je s 129:118 odpravil New Orleans, medtem ko je bil New York v gosteh s 119:104 boljši od Golden Stata.