LeBron z Lakers na vrhu, Dončić na šestem mestu

Košarka 10. Mar 202120:46 0 komentarjev
AP Photo/Ringo H.W. Chiu

Iz NBA so sporočili, da so LeBron James in ekipa Los Angeles Lakers drugo leto zapored na vrhu seznama po prodaji dresov in klubskega blaga v Evropi.

Rezultati temeljijo na prodaji iz spletne strani NBAStore.eu, ki je uradna spletna trgovina lige NBA v Evropi in ki jo od začetka sezone 2020/21 vodi Fanatics International Ltd.

Na drugem mestu najbolje prodajanih dresov je dres košarkarja Brooklyn Nets Kevina Duranta. Sledijo dresi Stepha Currya, Kyla Irvinga ter Jamesa Hardna.

Luka Dončić, prvo ime moštva Dallas Mavericks zaseda šesto mesto. Takoj za njim je na 7. mestu še en Evropejec in sicer Giannis Antetokounmpo, ki nastopa za Milwaukee Bucks.

Zanimivo je to, da med najboljšimi desetimi ni Nikole Jokića in Denverja. Na vrhu seznama najbolje prodajanega klubskega blaga so Los Angeles Lakers. Sledi Brooklyn Nets, Golden State Warriors, Boston Celtics in Chicago Bulls.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!