NBA: Na tekmi zvezd prvič šest Evropejcev!

Liga NBA 28. Feb 20219:50 > 10:23 0 komentarjev
NBA

Sploh prvič v zgodovini tekem vseh zvezd se bo zgodilo, da bo na revijalni tekmi sodelovalo kar šest igralcev iz Evrope.

Barve vzhodne konference bo branil Giannis Antetokounmpo, s klopi mu bosta v pomoč Domantas Sabonis in Nikola Vučević, medtem ko bosta za zahod v udarni peterki začela Luka Dončić in Nikola Jokić, na klopi pa bo evropsko košarko zastopal Rudy Gobert.

Lani je bilo na seznamu nastopajočih skupno pet Evropejcev, vsi so enaki, kot v zgoraj navedeni postavi, letos pa se jim je pridružil še črnogorski krilni center in član Orlanda, Vučević.

No, v ZDA se z izborom za tekmo zvezd čisto vsi seveda ne strinjajo, kar je razumljivo. Tako je nekdanji podpredsednik kluba Memphis Grizzlies, John Hollinger, ki sedaj piše kolumne za The Athletic, dejal: “Sabonis je grozna izbira, glede na to, da sta Jimmy Butler in Bam Adebayo, kolikor mi je znano, še zmeraj živa.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!