NBA opozorila igralce: Super Bowl lahko gledate samo …

Košarka 7. Feb 20219:16 0 komentarjev
Douglas P. De Felice/Getty Images

Vodstvo lige NBA je igralce, trenerje in osebje vseh 30 klubov v zasebnem sporočilu obvestilo o prepovedi skupinskih srečanj v nedeljo, ko bo na sporedu Super Bowl LV med Tampa Bay Buccaneers in Kansas City Chiefs. Novico je na Twitterju razkril novinar Shams Charania.

Eden najbolj obveščenih novinarjev lige NBA je navedel, da je Super Bowl doma mogoče gledati zgolj z družinskimi člani. Ekipe, ki so na poti pa zgolj v hotelu in sicer v skupini z največ štirimi tesnimi prijatelji, ki so bili na koronavirus testirani negativno.

Odločilna tekma v ligi NFL je na sporedu v noči iz nedelje na ponedeljek ob 0.30 s prenosom na Sportklubu 1.

Zaradi Super Bowl LV bodo tradicionalno vsa športna tekmovanja vključno s tekmami v ligi NBA potekale že tekom dneva.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!