Priprave na končnico: Dragić dobil novega soigralca

Košarka 7. Apr 202120:51 0 komentarjev
Kevin C. Cox/Getty Images

Po poročanju ameriških medijev je Dewayne Dedmon postal novi igralec Miami Heat. Ekipa s Floride je bila v preteklem obdobju, ko je govora o okrepitvah precej aktivna.

Dwayne Dedmon je v pretekli sezoni igral za Sacramento Kings in Atlanta Hawks. Pred začetkom letošnje je bil član Detroit Pistons pri katerem pa so ga odpustili.

Ameriški center je star 31 let. V ligi NBA je od leta 2013 igral pa je še za Golden State, Philadelphio, Orlando in San Antonio.

Njegova najboljša sezona v karieri je bila sezona 2018/19, ko je bil član Atlante. V povprečju je na tekmo beležil 10,8 točk in 7,5 skoka.

Miami, finalist lanske sezone je trenutno na šestem mestu Vzhodne konference. Po 51 odigranih tekmah so pri 26 zmagah ter 25 porazih. V preteklem obdobju so v klub prišli tudi Trevor Ariza, Victor Oladipo in Nemanja Bjelica.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!