Zmagoviti povratek Gorana Dragića

Liga NBA 25. Feb 20217:31 > 7:51 0 komentarjev
Goran Dragić
Jasen Vinlove-USA TODAY Sports

Goran Dragić je prvič po 5. feberuarju in težavami z gleženjem stopil na parket. Ljuljančan je ob zmagi Miamija proti Torontu s 116:108 dosegel 15 točk.

Po skoraj mesec dni trajajočih težavah zaradi bolečin v gležnju se je Goran Dragić v noči na četrtek vrnil v postavo Miamija. Dragić je ob četrti zaporedni zmagi vročice dosegel 15 točk in bil med ključnimi igralci v četi Erika Spoelstre, ki se je na petem mestu večne lestvice trenerjev NBA po zmagah v rednem delu izenačil z Redom Holzmanom, oba sta pri številki 667.

Gogi je v 21 minutah na parketu ob 15 točkah zbral še tri podaje in dva skoka. Tudi tokrat je bil pri Miamiju najbolj razpoložen Jimmy Butler s 27 točkami (14 v zadnji četrtini), desetimi podajami in osmimi skoki. Pri gostih sta bila s 24 točkami najbolj razpoložena Kyle Lowry in Fred VanVleer.

Nov poraz so utrpeli aktualni prvaki iz vrst LA Lakersov. Jezerniki so na gostovanju v Utahu izgubili s kar 114:89.