Oriola po prvem treningu: Počutil sem se kot upokojenec

Uncategorized 17. Maj 202018:42 > 18:44
Print screen/SK

Po tem, ko so bili testi na koronavirus negativni so se lahko člani košarkarskih klubov vrnili na treninge. Kakšno bo nadaljevanje prvenstva še ni znano. Pričakuje se lahko zaključni turnir toda uradne informacije glede tega še ni.

Pierre Oriola je za klubsko spletno stran spregovoril o vtisih s prvega treninga in o tem kako nenavadno je bilo vse skupaj.

“Na moji fizični kondiciji se vidi kaj pomeni dva meseca mirovanja. Doma smo upoštevali navodila kluba toda to je drugačno od tistega na igrišču. Počutil sem se kot upokojenec, ker mi je bilo težko teči in metati na koš. Toda kmalu se bomo vsi znova vrnili v formo,” je dejal Oriola.

Dodal je še, da je bil po prvem treningu zelo izčrpan.

“Bil sem presenečen, da sem zadel nekaj prvih metov toda po petih sem bil že izmučen. Nisem izgubil ‘roke’ ampak sem bil presenečen, ker sem se fizično počutil kot, da sem prišel iz pokoja.”