Konec tedna začetek 30. sezone 1. SKL na Sportklubu

Slovenija DP 25. Sep 202011:43 > 11:44
Cedevita Olimpija/Ales Fevzer

V soboto se bo začela težko pričakovana in jubilejna 30. sezona 1. SKL. Prvoligaši se bodo za prvenstvene točke merili prvič po 11. marcu in verjamemo, da bomo na slovenskih parketih spremljali zanimive dvoboje. Najzanimivejše med njimi spremljajte na Sportklubu.

Vse tekme v 1. SKL bo tudi v sezoni 2020/2021 moč spremljati v neposrednih spletnih prenosih na YouTube kanalu Košarkarske zveze Slovenije, naj tekma kroga pa bo na voljo tudi v neposrednem televizijskem prenosu na Sportklubu. Za uvod vas v nedeljo ob 20:00 čaka prenos dvoboja med Koprom Primorsko in Heliosom iz Domžalv živo na SK 2.

Pred začetkom nove sezone so v taborih vseh prvoligašev strnili misli in predstavili svoja pričakovanja. Kaj pred novo sezono napovedujejo Jurica Golemac, Jaka Blažić, Dino Murić, Aleš Pipan, Vladimir Anzulović, Luka Vončina in ostali, si poglejte TUKAJ.