Devin Oliver ostaja v "zmajevem gnezdu"

Slovenija DP 18. Jul 201714:05 > 14:12
ABA, Union Olimpija, Ales Fevzer

25-letni Američan bo v Ljubljani ostal vsaj še eno leto. V minuli sezoni je blestel zlasti v finalni seriji proti Rogaški, ko je bil izbran za najbolj koristnega igralca.

Oliver je ob podpisu nove pogodbe med drugim povedal: “Zelo sem vesel, da bom tudi v prihodnji sezoni igral za Union Olimpijo. Zaljubil sem se v Ljubljano in Slovenijo, hkrati pa me veseli smer v katero se klub razvija. Želel sem si biti del ponovnega vzpona Olimpije. Vem, da bom eden izmed nosilcev igre, hkrati pa me veseli, da smo v klub pripeljali lepo število novih kvalitetnih igralcev, tako ameriških kot slovenskih. Med glavnimi razlogi, da sem ostal v Ljubljani je zagotovo dejstvo, da je vodstvo obdržalo isti strokovni štab s katerim sem v resnično dobrih odnosih.

V Ljubljano se vračam motiviran, želim si tudi, da ponovimo dober rezultat v slovenskem prvenstvu in pokalu, kar ostaja prioriteta. Za konec bi rad še povedal, da mi bo v zadovoljstvo biti zopet soigralec z Gregorjem, Janom in Bubo!” pravi krilni igralec.

Facebook Union Olimpija