Petrol Olimpija močnejša za Erazma Lorbka

Slovenija DP 19. Jan 201815:56 > 16:00
Getty Images

"33-letni Erazem Lorbek se je pridružil treningom Petrola Olimpije, kjer predvsem s svojim bogatim košarkarskim znanjem pomaga mlajšim igralcem," so ob povratku nekdanjega slovenskega reprezentanta zapisali na uradni spletni strani Petrol Olimpije.

Izkušeni Erazem Lorbek se je pridružil treningom članske ekipe Petrola Olimpije, kjer predvsem s svojim znanjem pomaga mlajšim igralcem. Ljubljančani so 33-letnega Lorbka registrirali za igranje v Ligi ABA in Ligi Nova KBM, vendar to še ne pomeni, da bo dejansko tudi stopil na igrišče.

Kot so zapisali pri Olimpiji, bo nekdanji slovenski reprezentant zaigral, “v kolikor se bo v naslednjih tednih ustrezno fizično pripravil”. V primeru, da Lorbek zaradi zdravstvenih težav ne bo okrepil vrste Zorana Martića bo priključen trenerskemu štabu.

Ob povratku v Ljubljano je pred novinarje prvič stopil izkušeni center Mirza Begić, ki ostaja v klubu do konca sezone 2019/2020. Tiskovno konkferenco si lahko ogledate na spodnjem posnetku.