Bečirovič novi športni direktor KK Cedevita Olimpija?

Slovenija DP 4. Jun 201920:25 > 20:39
Koichi Kamoshida/Getty Images

Nova uprava od danes naprej združenih klubov Cedevite Zagreb in Olimpije Ljubljana, ki bosta odslej nastopala pod imenom KK Cedevita Olimpija Ljubljana, namerava za novega športnega direktorja imenovati nekdanjega slovenskega reprezentanta Sanija Bečiroviča.

Športni direktor je bil namreč doslej pri Cedeviti Veljko Mršić, ki pa je zdaj selektor hrvaške reprezentance.

Klub v nastajanju, ki bo nastal iz klubov, ki sta v letošnji sezoni razočarali v vseh tekmovanjih kjer sta nastopila, mora zelo hitro začeti sestavljati ekipo za novo sezono. Medij “Basketballsphere” je naznanil, da naj bi bil Sani Bečirovič generalni menedžer kluba. Točneje, športni direktor.

Povezano

Bečirovičevi aduti so bogata igralska kariera, prav tako je lastnik košarkarske šole, ki je že prerasla v košarkarski klub. Tudi zaradi tega pa bi imeli prednost v klubu v Sloveniji vzgojeni košarkarji.