7.900 evrov dovolj, da je nov talent zapustil Olimpijo

Slovenija DP 19. Dec 201613:43 > 13:49
Union Olimpija/Facebook

Nedeljsko zmago Union Olimpije v ligi ABA proti Mega Leksu je zasenčila novica, da je zmajevo gnezdo preko noči zapustil naslednji talent Blaž Mesiček, ki se seli k zahodnim sosedom.

Mladi Blaž Mesiček je izkoristil možnost iz pogodbe, ki mu je dovoljevala odhod iz Union Olimpije v primeru neplačanih obveznosti. Zmaji Mesičku dolgujejo še 7.900 evrov iz prejšnje sezone, kar je bil dovolj velik razlog za odhod. Mladi košarkar bo kariero nadaljeval v dresu italijanskega prvoligaša Brindisija. Mesiček naj bi klub “čez noč” obvestil o svojem odhodu in se že preselil v Italijo.

Omenjenih slabih osem tisočakov enotno evropske valute je sicer vključenih v prisilno poravnavo najtrofejnejšega slovenskega košarkarskega kluba, ki sploh ni bila izvedena, ob Mesičku pa je še več kot 200 upnikov …

Iz kluba uradne izjave o odhodu naslednjega mladega talenta še niso podali, so pa njegovo pogodbo že predali odvetnikom.