Jurica Golemac podaljšal pogodbo s Primorsko

Slovenija DP 20. Sep 201920:40 > 20:44
Žiga Mikeli

Košarkarski klub Koper Primorska je podaljšal pogodbo s trenerjem Jurico Golemcem, ki bo klub vodil do konca sezone 2021/2022.

Tigri so v torek v Podčetrtku ubranili superpokalni naslov in osvojili svojo šesto lovoriko. S tem se nadaljuje tudi izjemni niz zbiranja lovorik, saj so bili Primorci lani uspešni v prav vseh štirih tekmovanjih, v katerih so nastopili.

Vesel sem, da smo se z vodstvom KK Koper Primorska dogovorili za podaljšanje sodelovanja. Mislim, da je prav, da skupaj nadaljujemo pot. Imamo skupen cilj, in sicer da klub iz leta v leto raste v vseh pogledih. Niti za trenutek nisem pomišljal, da ne bi sprejel nove ponudbe,” je dejal 42-letni Golemac.

Izredno smo veseli, da se Jurica Golemac v naši zgodbi vidi tudi v prihodnje. Čeprav je imel na voljo nekaj (boljših) ponudb, se je brez obotavljanja odločil, da bo še naprej rastel z našim klubom. To nam daje potrditev, da v KK-ju Koper Primorska nudimo izvrstne pogoje za delo. S podaljšanjem sodelovanja se klub podaja v novo triletno obdobje. Vrhunec prvega smo doživeli v pretekli sezoni, ko je klub osvojil štiri lovorike, se prebil med regionalno elito, ob tem pa uspešno realiziral tudi več drugih projektov zunaj parketa. Nekaj, ki jih je vendarle še ostalo odprtih, bomo s skupnimi močmi skušali izpeljati v novem triletnem obdobju,” pa pravi Gregor Vuga, predsednik kluba.