Agnelli derbi spremljal v družbi novega trenerja?!

Nogomet 4. Apr 202118:20 0 komentarjev
Alessandro Sabattini/Getty Images

Če gre soditi po njegovih izjavah za italijanske medije ima Andrea Pirlo pri vodstvu kluba veliko podporo.

Juventusu se izmika deseti zaporedni naslov prvaka v Serie A.

Devet krogov pred koncem ima vodilni Inter pred staro damo iz Torina velikih 12 točk prednosti zato se vse bolj govori, da bo Andrea Pirlo po koncu sezone zapustil klop.

Stara dama je izpadla tudi iz lige prvakov. Trenutno so v prvenstvu na četrtem mestu kar jim zagotavlja, da bodo v tem elitnem klubskem tekmovanju nastopali tudi v naslednji sezoni. A enako število točk ima tudi Napoli, ki je mesto za njimi.

V soboto je Juventus proti Torinu remiziral potem, ko se je tekma končala z rezultatom 2:2. Zanimivo pa je to, da si je prvi mož kluba Andrea Agnelli tekmo ogledal v družbi nekdanjega trenerja stare dame Massimilana Allegrija.

Italijanski mediji so poudarili, da ni izključeno, da bi se Allegri, ki je v dobrih odnosih z Agnellijem vrnil na klop stare dame.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!