Barca zavrnila četrt milijona za trio prihodnosti

La liga 22. Feb 20219:45 0 komentarjev
Alex Caparros/Getty Images

Čeprav je finančna luknja Barcelone sodeč po letošnjem poročilu večja od milijarde evrov, so Katalonci v zadnjem času zavrnili tri donosne ponudbe za svoje mlade zvezdnike.

Mundo Deportivo piše, da bi Barcelona s prodajo Ansuja Fatija, Pedrija in Trincaa dobila 250 milijonov evrov, vendar se je odločila, da ponudb ne sprejme.

Fati je z odličnimi predstavami dobil številne oboževalce. Manchester United naj bi zanj ponudil kar 150 milijonov evrov, a s tem ni prepričal Josepa Mario Bartomeua, ki je ocenil, da je prihodnost Fatija v klubu še veliko pomembnejša.

Tudi Pedri pri 18-letih postaja vse bolj pomemben člen ekipe. Bayern je zanj, tako Mundo Deportivo, poslal ponudbo v višini 40 milijonov evrov. Katalonci so ponudbo brez razmisleka zavrnili.

Tudi tri leta starejši Trincao je hitro opozoril nase. Potem ko je iz Brage prišel za 31 milijonov evrov, je Barcelona zanj prejela ponudbo v višini 60 milijonov evrov, a odgovor je bil tudi v njegovem primeru negativen.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!