Barcelona prisiljena prestaviti volitve

La liga 16. Jan 202111:39 > 11:42 0 komentarjev
Camp Nou Barcelona
Eric Alonso/Getty Images

Barcelona bo še nekaj časa čakala na novega predsednika, saj so bili v klubu prisiljeni prestaviti volitve, ki so bile načrtovane 24. januarja, zaradi povečanega števila okuženih v Kataloniji.

Novico o prestavitvi predsedniških volitev je sporočila katalonska regionalna vlada. Odgovorni so odločitev sprejeli po sestanku Barcelone z regionalno vlado, ki je zaradi povečanega števila okuženih še strožje omejila odhod ljudi iz svojega mesta, če namen potovanja ni iz službenih, šolskih ali zdravstvenih razlogov.

V igri za predsednika Barcelone so ostali nekdanji prvi mož Joan Laporta, Victor Font in nekdanji direktor kluba Toni Freixa. Eden od njih bo na mestu predsednika nasledil Jospea Mario Bartomeua, ki je moral oditi po sporu z Lionelom Messijem.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!