Benzema: Želim, da Mbappe hitro pride v Real

La liga 5. Jun 202114:40 > 14:41 0 komentarjev
Kylian Mbappe Karim Benzema
AnthonyBIBARD/FEP/Panoramic

Madridski Real bo naslednjo sezono začel pod vodstvom Carla Ancelottija, ki že sestavlja igralski mozaik za prihajajoče izzive. Glavna želja kraljevega kluba ostaja Kylian Mbappe.

Kyliana Mbappeja v Madrid vabi tudi njegov reprezentančni soigralec Karim Benzema. Povratnik v izbrano vrsto galskih petelinov ne dvomi, da bi napadalec PSG-ja predstavljal pravo izbiro za osvežitev napada kraljevega kluba.

Bilo bi sijajno, da pride k nam, če želi zapustiti PSG,” je dejal Benzema, Mbappeja pa opisal kot agilnega, hitrega, učinkovitega in igralca, ki je sposoben vsega.

Benzema se je na igrišču odlično ujel z mladim zvezdnikom, a nad idejo, da bi skupaj zaigrala v majici velikana iz Pariza, ni ravno navdušen. “Idealno bi bilo, če bi on prišel k nam,” je z nasmeškom na obrazu dejal Benzema in dodal: “Vsi sijajni igralci želijo nekega dne priti v Real Madrid, jaz pa zanj želim, da pride hitro, če želi zapustiti PSG, ki je prav tako dobra ekipa.”

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!