Novagol na pragu povratka v Köln?

Bundesliga 16. Okt 201713:36 > 13:42
Getty Images

Kot strela iz jasnega so odjeknile besede svežega upokojenca Milivoja Novakovića, da bi se povsem brezplačno vrnil v dres Kölna, ki mu gre letos vse prej kot po načrtih.

Zastonj bi prišel nazaj. Verjamem, da bi zabil deset golov. Dajte mi tri tedne, da se pripravim. Pripravljen sem,” so besede Milivoja Novakovića, ki so završale med navijači Kölna in tudi slovenskimi ljubitelji nogometa. Napadalec je pred nekaj tedni končal svojo kariero, v pogovoru za nemški Express pa namignil, da še ni rekel zadnje. “Njegovi” kozlički na začetku letošnje sezone igrajo katastrofalno, saj so po osmih odigranih krogih v nemški Bundesligi na zadnjem mestu brez zmage in z eno samo osvojeno točko. Klubu se je nedavno pridružil izkušeni Claudio Pizzarro, pri povratku na zmagovalna pota pa bi svoje rad dodal tudi Novaković, ki je s 84 goli še vedno eden najboljših strelcev kluba vseh časov in drugi najboljši tuji strelec.

Moje srce pripada Kölnu,” je bil jasen Novagol, ki je navijače Kölna razveseljeval med letoma 2006 in 2012.