Kahn: Zavrnil sem Fergusona, še vedno je jezen name

Bundesliga 14. Dec 201713:21 > 13:32
Clive Mason/Getty Images

Legendarni nekdanji vratar Bayerna iz Münchena Oliver Kahn je razkril, da je imel tekom svoje kariere na mizi bogato ponudbo takratnega trenerja Manchester Uniteda AlexaFergusona, a ni želel prestopiti k rdečim vragom.

Getty Images

Sir Alex Ferguson je še vedno jezen name! Takrat, ko je vodil ekipo Uniteda je mislil, da je moje mesto v njegovi ekipi. To se je dogajalo leta 2003 in 2004, a takrat je bil Bayern moj najpomembnejši klub na svetu in niti en drug klub me ni zanimal,” je dejal legendarni nemški čuvaj mreže Oliver Kahn.

Namesto nemškega vratarja je v tistem obdobju na Old Trafford pripeljal Nizozemca Edwina Van Der Saarja, ki je pri Unitedu pustil velik pečat.

Oliver Kahn je tekom svoje kariere branil le za dve moštvi – Karlsruhe in Bayern. Pri Bavarcih je preživel 14 let, od 1994 do 2008.