Uradno: Luka Jović se vrača v Eintracht

Bundesliga 14. Jan 202117:21 > 17:22 0 komentarjev
Alex Grimm, Getty Images Sport

Sedaj je uradno! Luka Jović se vrača tja, kjer je v preteklosti blestel. Srb bo do konca sezone za Eintracht in Frankfurta igralkot posojen igralec Real Madrida.

Jović je za orle igral že med letoma 2017 in 2019. V tem obdobju je za nemški klub zabil 36 golov na 75 tekmah. Veselil se je tudi naslova v nemškem pokalu.

Realu se astronomska investicija v srbskega napadalca ni obrestovala. Jović je namreč za Real Madrid dosegel le 2 gola v La ligi, odigral pa je 21 prvenstvenih tekem.

Luki v zadnjem času ni bilo najlažje v Real Madridu. Sedaj si želi, da bi ponovno ujel staro formo. Njegova velika želja je bila, da se vrne nazaj v Frankfurt. Naslednje mesece bo preživel v njemu dobro znanem okolju. V taboru Reala se zavedajo, da bomo nanj dobro pazili ter da bomo skrbeli za njegov razvoj. Veseli smo, da smo dobili izjemnega napadalca,” je dejal Fredi Bobić, član uprave nemškega kluba.

Eintracht je sicer trenutno na 9. mestu v Bundesligi.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!