Če Mbappe odide, je PSG že izbral zamenjavo

Nogomet 6. Maj 202111:20 0 komentarjev
Foto: Federico Pestellini
Kylian Mbappe Foto: Federico Pestellini

Le Parisien piše, da ima PSG rezervni načrt v primeru, da bi klub zapustil mladi superzvezdnik Kylian Mbappe.

Kylian Mbappe še vedno ni podaljšal pogodbe s PSG-jem, ki se mu bo iztekla naslednje poletje, zato v Parizu razmišljajo o poletni prodaji mladega zvezdnika, da bi tako z njim kar čim več zaslužili.

Če bo res prišlo do prodaje Mbappeja, imajo v Parizu že izbrano zamenjavo. V tem primeru bi se na Park princev utegnil preseliti Mohamed Salah iz Liverpoola.

Francozi pišejo, da si Egipčan želi zapustiti Anfield in da obstaja veliko možnost, da bo že v prihajajočem prestopnem roku zamenjal klubsko sredino.

Mbappe je v PSG prišel leta 2017 iz Monaca in je v tem trenutku po podatkih Transfermarkta vreden 160 milijonov evrov. Tudi Salah je član Liverpoola od leta 2010, njegova cena pa je okoli 110 milijonov evrov.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!