Dolga vrsta “pred blagajno” za nakup Keylorja Navasa

Nogomet 14. Jun 202122:17 0 komentarjev
David Ramos/Getty Images
Keylor Navas je pred odhodom iz Pariza. Foto: David Ramos/Getty Images.

Prestop italijanskega vratarja Gianluigija Donnarumme v Paris Saint-Germain je pred vrati, s čimer je prihodnost trenutne številke 1 Parižanov postala zelo negotova. Zanj se že zanimajo trije evropski velikani.

Še letos je Keylor Navas s PSG-jem podpisal novo pogodbo, ki ga na klub veže do junija 2024. Zdelo se je, da ga za prihodnost nima kaj skrbeti, a to je bil račun brez krčmarja.

Podobno, kot se mu je zgodilo že v Real Madridu, potem ko je le-ta pripeljal Thibaulta Courtoisa in se je v lovu za večjo minutažo preselil v Pariz, bo najverjetneje zdaj moral ponoviti vajo.

Gianluigi Dornnarumma se bo skoraj zagotovo v Pariz preselil po izteku pogodbe z AC Milanom in mu prevzel mesto prvega vratarja. Prihodnji konec tedna naj bi opravil še z zadnjo oviro pred podpisom – zdravniškim pregledom.

Gianluigi Donnarumma
Gianluigi Donnarumma bi lahko postal nova “svetleča igračka” Pariza. Foto: Guliverimage.

Zdaj že 34-letni Navas se bo želel izogniti ponovitvi scenarija v Madridu, ko je eno sezono pretežno grel klop in za varni roki Kostaričana se že zanima precej uglednih evropskih klubov. Španska Marca tako poroča, da v vrsti stojijo Juventus, Milan in Manchester United.

PSG naj bi zanj zahteval 12 milijonov evrov odškodnine, še dodaja španski časnik. Navas je v zadnji sezoni zaigral na 49 tekmah, na katerih je prejel 38 golov in 18-krat mrežo ohranil nedotaknjeno.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!