Dušan Kosić ni več trener državnih prvakov iz Celja

Nogomet 21. Dec 202014:34 > 14:35 0 komentarjev
NK Celje

Aktualni državni prvaki iz Celja so na spletni strani potrdili, da so s trenerjem Dušanom Kosićem sporazumno prekinili pogodbo o sodelovanju.

“Nogometni klub Celje in Dušan Kosić sta sporazumno prekinila pogodbo o sodelovanju. 49-letni Ljubljančan je v knežje mesto prišel septembra leta 2017, z osvojenim naslovom Državnega prvaka v lanski tekmovalni sezoni pa se je z zlatimi črkami za vedno zapisal v našo zgodovino. Skupaj z glavnim trenerjem se poslavljata tudi pomočnik trenerja Jasmin Jerič in trener vratarjev Amel Mujčinović. NK Celje se vsem trem zahvaljuje za njihov doprinos k uspehom našega kluba in jim na njihovi nadaljnji poti želi vse najboljše. Ime novega trenerja bo klub sporočil v prihodnjih dneh,” so ob spremembi na klopi sporočili Celjani.

Po poročanju Ekipe bo Kosića na klopi državnih prvakov zamenjal Jiri Jarošik, ki je med igralsko kariero med drugim branil barve Chelseaja, do zdaj je sedel na klopi moštva Usti nad Labem.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!