PSV tik pred tekmo z Muro ostal brez napadalca

Liga Europa 22. Sep 202012:39 > 12:50
Getty Images

Četrtek prinaša nov nogometni praznik na Sportklubu. V boj za evropsko ligo se podajata NŠ Mura in NK Celje. Prekmurci se bodo pomerili z nizozemskim velikanom PSV-jem iz Eindhovna, ki bo ostal brez napadalca Sama Lammersa.

Slednji se seli k Atalanti, kjer igra Josip Iličić. Klub iz Bergama se je s PSV-jem dogovoril za odškodnino v višini devet milijonov evrov z možnostjo dodatnega zaslužka dveh milijonov v obliki bonusov.

Sammers je v sezoni 2019/2020 na 10 tekmah dosegel tri gole in dodal še eno podajo, kot poročajo italijanski mediji pa je zaradi majhne minutaže sam zaprosil za prestop. Sammers v Bergamu pričakuje, da bo v napadu dobival več priložnosti, vsekakor pa ga bo z uporabnimi podajami v dobre položaje pošiljal slovenski čarovnik Josip Iličić.

PSV se bo z Muro pomeril v četrtek ob 19. uri. Prenos tekme samo na Sportklubu, tokrat pa bomo program obogatili še s studijskim delom, ki se začne ob 18.30. Ob tem bomo ob 16. uri pospremili še tekmo Celja, ki bo na delu v Armeniji. Nasprotnik slovenskih prvakov je Ararat.

Povezano