Bruno z bele točke rdeče vrage popeljal v polfinale LE

Liga Europa 10. Avg 202023:38 > 23:48
Jan Kruger Getty Images Sport

Manchester United je v četrtfinalu Lige Evropa z 1:0 v Kolnu premagal Kobenhavn in si po treh letih zagotovil polfinale v tem tekmovanju.

Ekipa, ki je v tem tekmovanju pod vodstvom Joseja Mourinha leta 2017 že slavila je imela velike težave proti ekipi, ki je do te faze tekmovanje prišla po tem, ko so v 3. krogu kvalifikacij za Ligo prvakov izpadli proti Crveni zvezdi. United je v 90. minutah sicer prišel do zadetka. V prvi minuti dodatka ob koncu prvega polčasa je gol dosegel Mason Greenwood. Toda gol je bil po posredovanju VAR-a upravičeno razveljavljen zaradi nedovoljenega položaja.