Sarma: To mora za Inter postati navada

Liga Europa 20. Avg 202022:21 > 22:22
Francesco Pecoraro/Getty Images

Slovenski vratar Samir Handanović meni, da bi moralo biti finale Evropske lige proti Sevillii "prelomna točka" za prihodnje uspehe Interja.

Inter je deset let čakal na novo evropsko finale. Predolgo za klub takšnega ugleda, meni kapetan kluba iz svetovne prestolnice mode Samir Handanović.

Končno smo dočakali, da se borimo za nekaj pomembnega. To nam mora postati navada, kot je bilo pred desetimi ali 15 leti. Inter se je vedno boril za scudetto in druge lovorike,” je pred finalom Evropske lige dejal Handanović, ki je v klubu od leta 2012, vendar še vedno brez vidnejšega uspeha.

Ko sem prišel v Inter, mi je vedno bil cilj, da se borim za nasloe. Ponosen sem, ker imam sedaj priložnost, da osvojimo nekaj tako pomembnega,” je dejal izkušeni čuvaj mreže in navijačem zagotovil, da bodo s soigralci dali vse od sebe za zmago proti Sevillii: “V zadnjem času smo močno napredovali. Kot skupina smo močni in složni. Enotn smo in pripravljeni, da se vsi skupaj žrtvujemo, da bi osvojili Evropsko ligo.”

Finale Evropske lige bo v petek gostil Koln.