Bruno: United je ustvarjen za osvajanje lovorik

Evropa 7. Apr 202112:57 0 komentarjev
Bruno Fernandes
REUTERS/Phil Noble

Zvezdnik Manchester Uniteda Bruno Fernandes je prepričan, da je njegov klub ustvarjen za osvajanje lovorik.

Rdei vragi so v tej sezoni prišli do polfinala ligaškega pokala, kjer so izgubili proti mestnemu rivalu Manchester Cityju. V četrtfinalu FA pokala jih je izločil Leicester City, zato je edina možnost za lovoriko v tej sezoni uspeh v evropski ligi.

United se bo v tem tekmovanju v četrtfinalu pomeril z Granado.

United je ustvarjen za osvajanje lovorik. V tem klubu ne mislimo na nič drugega. Prišli smo do polfinala ligaškega pokala in izgubili proti Cityju. To ni bil naš dan. Zmoremo priti do finala,” razmišlja Bruno Fernandes.

Klub z Old Trafforda je trenutno druga ekipa angleške Premier lige, kjer premočno vodi Manchester City

Na začetku sezone je malokdo verjel, da je lahko United na koncu drugi. Po nekaj slabih tekmah na začetku sezone, ni nihče govoril, da bo United tako visoko. Mi smo ignorirali te zgodbe. Vedeli smo, kaj zmoremo, da smo samozavestni in da lahko napredujemo,” je dodal izjemni Portugalec.

Kaj menite vi, lahko rdeči vragi v tej sezoni osvojijo evropsko ligo? Četrtkov obračun med Manchester Unitedom in Granado boste lahko spremljali samo na Sportklubu!

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!