V živo na SK 1: Zvezda za napredovanje, Rijeka po prve točke

Liga Europa 3. Dec 20208:43 > 9:55 0 komentarjev
Alex Grimm, Getty Images Sport

Programi Sportkluba bodo nocoj znova v znamenju vrhunskega nogometa, košarke, hokeja na ledu, biljarda, ... Tudi tokrat bo v središču pozornosti njegovo visočanstvo nogomet oziroma tekme 5. kroga Evropske lige.

Že ob 17:00 na SK 1 spremljajte obračun slovenskega državnega prvenstva v košarki med domžalskim Heliosom in Koprom, medtem ko bodo v Evroligi na sporedu prve tekme 12. kroga. Crvena zvezda gostuje pri Maccabiju (ob 20:05 v živo na SK 2), CSKA bo gostil Olympiacos (ob 18:00 v živo na SK 2). Če imajo ekipe, ki nastopajo v Evroligi še kar nekaj prostora za popravljanje napak, temu ni tako v Evropski ligi, kjer so si najboljše ekipe že zagotovile napredovanje v izločilne boje. Evropsko spomlad bi si nocoj radi zagotovili tudi nogometaši Crvene zvezde, ki bodo ob 18:55 v Beogradu gostili Hoffenheim. Nemci so že potrdili napredovanje, v primeru zmage jim bodo sledili tudi rdeče-beli. “Gremo po zmago, iz organizirane igre. Pomembno je, da smo strjeni. Tekma se bo sama od sebe odvila tako kot treba. Najpomembnejše je, da bo odnos fantov, ki začenjajo in prihajajo s klopi, 100 odstoten,” je optimističen trener Zvezde Dejan Stanković.

Hoffenhaim z 12 točkami vodi v skupini L, Zvezda je druga z devetimi točkami, sledita Slovan Liberec s tremi in Gent, ki je še brez točke.

Brez točke je tudi Rijeka pod vodstvom Simona Rožmana. Hrvate čaka zahtevno gostovanje pri Realu iz Sociedada, toda pri Rijeki verjamejo, da premorejo dovolj kvalitete za prve evropske točke v sezoni. Obračun Zvezde vas na SK 1 čaka ob 18:55, ob 21:00 sledi še Rijeka.

Na SK 3 si ob 18:55 sprva oglejte obračun med Milanom in Celticom, nato sledi še dvoboj med Alkmaarjem in Napolijem.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!