Rdečim vragom grozila letalska nesreča

Ljubljana – Letalo, ki je imelo na krovu nogometaše Manchester Uniteda, se je na letališču v Kölnu le za las izognilo letalski nesreči na pristajalni pisti.

Le 400 metrov pred pristankom je pilot Unitedovega letala Monarch Airbus 321 na pristajalni stezi zagledal drugo letalo, ki ga na letališču še niso pravočasno odstranili. Po nevarnem manevru je letalo še okoli deset minut krožilo nad letališčem, nato pa v drugem poizkusu le pristalo.

Pristal v Nemčiji … komaj … Šele zdaj sem si opomogel po tem razburljivem pristanku!” je po razburljivem koncu poti na Twitterju zapisal branilec rdečih vragov Rio Ferdinand. Po poročanju angleških medijev so bili tudi preostali člani ekipe pošteno prestrašeni.

Kljub neljubemu dogodku, v taboru Uniteda ostajajo odločeni, da si nocoj zagotovijo prvo mesto v skupini in napredovanje v osmino finala iz najboljšega položaja. Ekskluzivni prenos srečanja si od 20.00 naprej oglejte na SK 1.

Author: Ž. Š., Foto: Getty Images